1983 yılında kurulan KADA, 1999 yılı’ndan bu yana İstanbul Güneşli’deki 7.000 m² kapalı alana sahip kendi modern binasında son teknoloji ürünü makine parkıyla imalatını sürdürmektedir. KADA tüm motorlu araçların soğutma ve ısıtma sistemlerinde kullanılan radyatörleri bölge, iklim, ortam, yapılan işin cinsi ve kapasitesine göre çeşitli tiplerde üretmekte olup ısıtma ve soğutma, iş makineleri ve diğer makineler üzerinde teorik ve pratik bilgisi yanında, çeşitli makinelerin kullanım, servis ve revizyonu konusunda deneyimli mühendisleri ile çalışma ortamları ve makine cinslerine göre radyatör tiplerinin seçiminde yardımcı olmaktadır. Her türlü demiryolu, kara ve deniz taşıtları, ziraat ve iş makineleri, sabit tesisler ve makineler için su, hava, basınçlı yağ ve buhar, oto klima radyatörlerinin imalatı DIN EN ISO 9001:2008 standartlarında başarıyla yürütülmektedir.

KADA Is An Industry Expert

Customer Satisfaction

Solution Focused Approaching

High Quality Products

Radyatör Uzmanlık Alanımız

Radyatörler gübre ve asit ortamlarında, partiküllü ortamlarda, orman ve bataklıklarda, kumlu ve taşlı (taş ocakları, kırma tesisleri, tüneller, çimento fabrikaları) ortamlarda çalışan makinelere göre değişik sistemlerde üretilmektedir. Ayrıca makinelerin çalışma sistemlerindeki değişik basınçlara, titreşimlere dayanıklı radyatör seçiminde tasarımdan üretime kadar tüm hizmetler verilmektedir.

Kalite Standartlarımız

Bilgi Tecrübe ve Titizlik ilkeleri doğrultusunda ve “Toplam Kalite” anlayışı ile üretiminin her aşamasında sıkı bir kontrolden geçen ürünlerin ve üretim alanının kalitesi, Uluslararası Kalite Birliği üyesi dünyaca ünlü Alman DQS firması tarafından ( DIN EN ISO 9001:2008 ) 67313-QM08 no.lu belge ile onaylanmıştır. Kalitesine duyduğu güvenle KADA, ürettiği tüm radyatörler için mükemmel performans ve imalat hatalarına karşı 1 yıl gerçek garanti vermektedir.

Ürün Yelpazemiz

İmalat çeşitleri, her türlü oto radyatörlerinin yanı sıra iş makineleri, vinçler, hava kompresörleri, kırma tesisleri, ısıl işlem fırınları ve diğer sabit tesislerde kullanılan basınçlı yağ radyatörlerini, çeşitli araçlarda kullanılan hava (intercooler) radyatörlerini, jeneratör ve iş makinelerinde kullanılan su radyatörlerini kapsamaktadır.

Geniş Ağ

Türkiye sathına yayılmış 500’ü aşkın yetkili satıcısı bulunan KADA, son yıllarda ihracata yönelerek kalite merkezli üretilen ürünlerini “Mutlak Müşteri Memnuniyeti” politikası çerçevesinde pek çok ülkeye ihraç ederek Türk Ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

3000000

Vehicle Radiators

33

33 years Experience

600

Global Customers

35

Export more than Country

DESIGN & PRODUCTION:

Every type of Complete Radiators and Heater Cores and also Radiator Cores
Agriculture Machines Radiators (Tractor,Combine Harvester)
Construction Vehicles Radiators ( Copper,Steel)
Industrial Radiators (Generator, Compressor,Water Pumps)
Compressed Oil and Air Coolers
Concrete Mixers and Pumps. High pressure resistant Oil Coolers for Vehicles
High Pressure Steam Radiators (Textile,Leather Sectors)
Air Condition Heat Exchangers
Auto Heater Cores (Extra Cabin Heater Cores System)
Production and Application of everytype of Coolers

We are the one of the most rooted Company in Radiator Manufacturing Business, and we Manufacture Copper Brass Radiator for nearly all Vehicle Brands in many years.